• Без рубрики

Порошенку байдуже, хто порушує державний кордон

Глава Української держави прокоментував інцидент на кордоні 10 вересня. Петро Порошенко зробив це з власної ініціативи. Його слова наводить прес-секретар Святослав Цеголко. «З моменту підписання указу про припинення громадянства пана Саакашвілі ніхто до суду не звертався і не оскаржував його. «Замість цього скоєний злочин. Бо є конституційний принцип недоторканості державного кордону. Це питання національної безпеки держави», — зауважив Президент.

«Мені байдуже, хто порушує державний кордон – чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути абсолютно чітка правова і юридична відповідальність» — заявив Петро Порошенко.

Він також повідомив, що виконає будь яке рішення суду щодо громадянства.

В акаунты президента його коментар наведено повністю: »

Інцидент, який стався вчора на державному кордоні в Шегині, не потребує політичних коментарів. Це – виключно правове питання.

26 липня я видав указ, яким припинив громадянство пана Саакашвілі на підставі подання Державної міграційної служби про факти фальсифікації і подання недостовірної інформації при отриманні громадянства.

У правовій державі особа має право оскаржити будь-який правовий акт в суді. Я як Президент виконаю будь-яке рішення суду. Пройшло більше півтора місяці, за які не було жодного подання в суд. Замість цього було скоєно злочин.

Перетин державного кордону – питання безпеки держави. Мені байдуже, хто порушує державний кордон – бойовики на Сході, чи політикани на Заході, – повинна бути юридична відповідальність.

Я вважаю, що наші прикордонники, які найкращим чином зарекомендували себе під час антитерористичної операції, вчинили правильно, не застосувавши зброю, на застосування якої вони мали повне право. Не дали розбурхати пожежу, конфлікт в середині країни, чого власне кажучи ці політикани добивались.

Зараз цією справою мають займатись правоохоронні органи і вони почали діяти. Залишимо політику – політикам, а злочини – правоохоронцям, прокуратурі і суду. Це норми і формат, у яких має діяти правова держава.

Я сподіваюсь, що цей пан в належний час буде так само і з таким же завзяттям пробиватись у Грузію, як він намагався потрапити в Україну.».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *