• Без рубрики

Суд VS ОУН: тиск на Феміду чи співпраця з окупантами?

Унаслідок штурму Добровольчим батальоном ОУН Святошинського районного суду м Києва суддівська влада звинувачує ОУН у тискові на суд, ОУНівці суддівську владу — у співпраці з окупантами.

Заява Прес-служби органів суддівського самоврядування щодо подій навколо Святошинського районного суду міста Києва
Прес-служба органів суддівського самоврядування події, які відбулися 23 -24 жовтня 2017 року в засіданні щодо обрання запобіжного заходу Миколі Коханівському, вважає неприхованим та зухвалим тиском на суд!

Поведінка прибічників Коханівського є не тільки неприпустимою, а й ганьбить честь усіх представників добровольчих батальйонів, які брали та беруть участь у захисті України.

На глибоке переконання Прес-служби органів суддівського самоврядування, громадяни, які називають себе героями, мають бути героями в усьому і скрізь, навіть у залі судових засідань. Адже прояви неповаги до суду є проявом неповаги до держави, про захист незалежності якої і її територіальної цілісності заявляють представники «ОУН».
У зв’язку із зазначеними подіями Голова Ради суддів України звернулась з листом до Prosecutor General’s Office of UkraineГенеральної прокуратури України щодо притягнення винних осіб до відповідальності та внесення в реєстр відомостей про скоєння злочинів передбачених статтями Кримінального кодексу України, а саме:
— ст..376 втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення;
— ст.. 377 погроза або насильство щодо судді,
— ст..341 захоплення державних або громадських будівель чи споруд;
— ст..342 опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу;
— ст..345 погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу;
— ст..194. умисне знищення або пошкодження майна.
Прес-служба РСУ.

Заява прес-служби Додровольчого руху ОУН

21 жовтня близько 17-ї години стався збройний напад на Провідника Добровольчого Руху ОУН Миколу Коханівського (друга «Буревія»).

Після поминок по другу «Фізруку» біля станції метро «Академмістечко» на нього напали кілька тітушок з групи Руслана Качмали, які періодично нападають на гуртожиток на Обухівській 60, щоб вижити звідти переселенців. Також постраждала дружина Миколи Катерина. Він зміг відбитись і захистити дружину. Внаслідок отриманих ушкоджень друг «Буревій» потрапив до лікарні. Але нападники, самі причетні до поліції, написали заяву і зробили Миколу винним. Поліція відкрила справу по ч.4 ст.296 КК (Хуліганство). Натомість усіх нападників випустили, і вони пішли собі.

Кілька годин Провідник незаконно утримувався у Святошинському райвідділку поліції. Спецпризначенці заблокували вхід до приміщення. Адвокатів до нього не допускали, помічників народних депутатів також. Лікарі «швидкої допомоги», які зайшли всередину райвідділку, відмовлялися коментувати ситуацію. Нарешті адвокату Олегу Веремієнку повідомили, що Миколу Коханівського заарештували і направили до ІТТ на Косогорному провулку. Суд по справі призначено на понеділок, 23 жовтня.

Ми вважаємо, що внутрішній окупант таким чином хоче ув’язнити Провідника Добровольчого Руху ОУН за політичну активність, принципові та безкомпромісні погляди, за боротьбу проти ворогів України. Те, що це провокація, причому заздалегідь підготована, свідчить те, що на підконтрольних ЗМІ масово з’явились брехливі статті.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *